İstanbul Travesti

0
101

İstanbul Travesti Nedir ?

İstanbul Travesti, sosyal ortamlarda sizlere eşlik edecek yada ve cinsel birliktelik yaşatacak seks işçisine denir. Travesti İstanbul kadınlar siz elit beylere zevkin ve şehvetin en güzel yanları yaşatmak için hizmet verirler. Sitemiz gerçek trans kadınların profillerini bularak hayallerinizdeki istanbul trans ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Tanışmak istediğiniz Travesti Escort partnerinin ilan sayfasına giriş yaptıktan sonra kişisel verilerini, hizmetlerini ve ücretlerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca istanbul travesti bireylerini aradığınız kriterlere tam olarak uymasına için verdikleri hizmetlere göre kategoriler haline getirdik.

İstanbul Travesti Randevu İçin Talep Ettikleri Ücretler Ne Kadardır ?

İstanbul Travesti sitemizin bayanlar ile hiçbir ilgisi yoktur. Bu nedenle sitemizde yer alan travestilerin fiyatları farklıdır. En doğru fiyat bilgisi için istanbul trv ile iletişime geçmeniz daha doğru olacaktır. Yine de sizler için belirlediğimiz ortalama trans fiyatları şu şekildedir;

1 saatlik görüşme : 1000 TL

2 saatlik görüşme : 1500 TL

Gecelik aramalar : 3000 TL

Genç Travesti : Görüşme ücreti + 200 TL

Otele Gelen Travesti : Görüşme ücreti + 350 TL

Eve Gelen Travesti : Görüşme ücreti + 450 TL

Ofise Gelen Travesti : Görüşme ücreti + 700 TL

Elit Travesti : Görüşme ücreti + 950 TL

Masöz Travesti : Görüşme ücreti + 500 TL

VIP Travesti : Görüşme ücreti + 530 TL

Rus Travesti : Görüşme ücreti + 900 TL

Ayrıca her alımlı istanbul travesti  tarafından sunulan hizmetler ve koşullar farklılık göstermektedir. Bu yüzden istanbultravesti.com aracılığıyla tanıştığınız istanbul trv ile bu konuları konuşmanız daha doğru olacaktır.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here